Суши Wok - тепер 700!

События

Суши Wok – теперь 700!

Суши Wok, лідер формату take away, взяв нову висоту. 

17 липня в Києві відкрився ювілейний, 700 магазин під міжнародним брендом. 

З моменту заснування мережі в 2011 році Суши Wok демонструє рекордні темпи зростання, регулярно відкриваючи нові торгові точки як в мегаполісах, так і в невеликих містах. На сьогоднішній день магазини бренду представлені в Україні, Білорусії, Росії, а в липні цього року Суши Wok виходить на ринок Польщі. Компанія активно розвиває франчайзинговий напрямок, дві третини магазинів працюють під управлінням партнерів.

Свято на честь відкриття ювілейного магазину Суши Wok відбулося 17 липня в Києві за адресою вул. Юрія Іллєнка, 1Ц. Всіх гостей магазину в цей день чекали безпрограшна лотерея, подарунки та акційні пропозиції, якими можна буде скористатися протягом тижня. 

«Я впевнена, що гості ювілейного Суши Wok стануть постійними клієнтами цього магазину. В оформленні торгової точки ми використували оновлений фірмовий стиль і інтер'єр вдався сучасним і яскравим. В меню, окрім улюблених позицій, з'явилась смачна зернова кава, з якою так приємно буде починати робочий ранок співробітникам бізнес-центрів по сусідству! », - зазначила Олена Бараниченко, директор Київської мережі Суши Wok.

 Новий магазин, як і всі торгові точки під брендом Суши Wok, працюють в форматі take away: в ньому можна пообідати, придбати готові страви на виніс, або замовити доставку додому. В універсальне меню увійдуть популярні страви східної і європейської кухонь, з акцентом на визнані аудиторією «хіти» Суши Wok: холодні і запечені роли, суші і китайську локшину «вок» в коробочках.