Вакансії

«Завдяки гнучкому графіку роботи мені зручно поєднувати роботу і навчання» – Оля Шевченко, адміністратор-касир

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В СУШИ ВОК

  • РОЗВИТОК
    Кар'єрний ріст в Суши Wok – це реальність. Можливість перейти на наступну посадову ступінь у касира-адміністратора може з'явитися вже через кілька місяців роботи. Компанія цінує кожного співробітника і завжди готова запропонувати позиції, які найбільш точно відповідають виявленим талантам і компетенціям..
  • НАВЧАННЯ
    Суши Wok підтримує розвиток своїх співробітників на всіх етапах. Компанія славиться налагодженим цілеспрямованим процесом організації і стимулювання активної навчально-пізнавальної діяльності. Знання, набуті в Суши Wok, є еталонними для індустрії..
  • МОЖЛИВОСТІ
    Суши Wok формує кадровий резерв:20% співробітників офісу компанії раніше працювали в торгових точках. Вчорашні студенти, що прийшли на позицію касира-адміністратора, нерідко залишаються в компанії надовго і зростають до керуючих територіальної мережі..
Якщо ви не знайшли потрібну вам вакансію, але бажаєте працювати в нашій компанії, надішліть ваше резюме на svetlana.serednytska@gmail.com
rolls baked-rolls sets sushi nutriment wok pizza soups salads hotter blunch lunch beverages additionally search user-avatar discount basket fb g+ yt tw vk ok in Social Share Social Like cancel plus location Path 2 postnoe menu 1