слайд
слайд
слайд
слайд
слайд
слайд
слайд
слайд
слайд
стокове зображення
зображення слайдів
стокове зображення
зображення слайдів
стокове зображення
зображення слайдів
sushiwok логотип
відкрийте свій магазин
sushiwok поруч
Знайди

Cвій суши wok

Наші магазини завжди поруч! Знайди найближчий до свого дому і приходь за своїм замовленням.

карта з вказівниками
WOK ЛАПША: ІСТОРІЯ, РЕЦЕПТИ, ЦІКАВІ ФАКТИ
Їсти її на лавці в парку з картонної коробочки китайськими паличками набагато смачніше, ніж в найдорожчому ресторані з сервірованого за всіма правилами посуду. Мова йде про Wok локшину, мода на яку поступово прийшла в Україну. Зібрати свою коробочку можна в "Суши Wok", забравши в найближчому магазині або замовивши доставку. Незвично, різноманітно і дуже смачно!
6 липня 2018
Норі
Їсти морські водорості нас навчили японці. Показали що це корисно і смачно, а потім стали робити на виробництві листів норі бізнес національного масштабу. Низькокалорійний продукт став невід'ємною частиною прихильників здорового і правильного харчування, а також обов'язковим інгредієнтом страв, присутніх на столі любителів японської кухні. Що таке норії і з чим їх їдять, Суши Wok розповідає своїм читачам.
6 липня 2018
ЗАПЕЧЕНІ СУШІ: ЯК ПРИГОТУВАТИ ВДОМА?
Головне в запечених суші - це соус. Приготована без нього страва - це так, жалюгідна підробка. Саме він створює той неповторний смак і дає рум'яну чудову скоринку, яка шапочкою покриває кожен слайс. Якщо звичайні роли вже давно навчилися готувати вдома, що заважає освоїти рецепти запечених страв японської кухні?
22 червня 2018